Lokale uddannelsesudvalg på AMU-Fyn

På AMU-Fyn er der nedsat to lokale uddannelsesudvalg:
  1. Rengøring og serviceassistentuddannelsen
  2. Struktøruddannelsen

Udvalgene skal rådgive AMU-Fyn i spørgsmål omkring deres fagområder. Udvalget er nedsat af repræsentanter fra arbejdsgiver- og arbejdstagerorganisationer. 

 

Medarbejderfilter

Medarbejdere
Annette Christiansen
3F Nordhøjfyn
annette.christiansen@3f.dk Visitkort
Bente Leth
AMU-Fyn
ble@amu-fyn.dk Visitkort
Betina Schwertfeger
FOA Odense
bsch@foa.dk Visitkort
Christian Blaschke
Jobcenter Faaborg-Midtfyn
cblas @fmk.dk Visitkort
Flemming Sindberg
Forenede Service A/S
fls@forenede.dk Visitkort
Frank Skov Hansen
3F Sydfyn
frank.hansen@3f.dk Visitkort
Hanne Munk Plum
Odense Universitetshospital - Rengøring og patientservice
hanne.plum@rsyd.dk.dk Visitkort
Jan Petersen
AMU-Fyn
jpe@amu-fyn.dk Visitkort
Jytte Hansen
Nyborg Kommune
jyth@nyborg.dk Visitkort
Lone Lemmeke Jensen
DanRen A/S
27 60 32 48 llj@danrenbogdol.dk Visitkort
Lonnie Jensen
Rengøringsleder
Odense Kommune - rengøringsfunktion
lonni@odense.dk Visitkort
Maria Sund Haladyn
FOA Sydfyn
mash@foa.dk Visitkort
Marie Kristensen
Syddansk Erhvervsskole
makr@sde.dk Visitkort
Svend Broholm
3F Odense GOPS
svend.broholm@3f.dk Visitkort
Tim Vermund
3F Østfyn
tim.vermund@3f.dk Visitkort
Trine Monika Rose Moltrup
Syddansk Erhvervsskole
trmo@sde.dk Visitkort
Allan Hansen
3F
allan.hansen@3f.dk Visitkort
Allan Nielsen
Syddansk erhvervsskole
ani@sde.dk Visitkort
Jan Petersen
AMU-Fyn
jpe@amu-fyn.dk Visitkort
Lars Kruse Gregersen
3F
lars.gregersen@3f.dk Visitkort
Lars Tholstrup
Hansson & Knudsen A/S
lt@hansson-knudsen.dk Visitkort
Morten Nielsen
3F Sydfyn
Gitteogmorten@email.dk Visitkort
Ole Ingemann
AMU-Fyn
oin@amu-fyn.dk Visitkort
Palle Johansen
Assens Murer og Entreprenørforretning A/S
p@llejohansen.dk Visitkort
Per Stokholm
Frede Hansen & Co. Ringe A/S
perstokholm@gmail.com Visitkort
Stig Christensen
AMU-Fyn
sc@amu-fyn.dk Visitkort
Uffe Strunk
Jobcenter Odense
ust@odense.dk Visitkort