Fremtiden tilhører de kompetente

Fremtiden tilhører de kompetente

Kontakt

Spørgsmål til AMU-Fyn

Har du spørgsmål til din uddannelse eller din virksomheds planlægning heraf, kan du altid kontakte os...      

Vores telefon åbningstider er:

Mandag-fredag: 07.30 - 15.20
Lør-Søn: Lukket

Kontorets åbningstider er:

Mandag-tirsdag: 08.00 - 15.30
onsdag - fredag: 08.00 - 15.20
Lør-Søn: Lukket

Og vi bor her:

Afdeling Petersmindvej
Petersmindevej 50
5000 Odense C
Tlf. 6613 6670

Afdeling Tietgenbyen
C. F. Tietgens Boulevard 27
5220 Odense SØ
Tlf. 6613 6670

Køreteknisk Anlæg Fredericia
Parallelvej 5
7000 Fredericia
75 91 37 00

Send evt. en mail til os på
amu-fyn@amu-fyn.dk

Medarbejderfilter

Medarbejdere
Charlie Gallagher Lindeskov
Charlie Gallagher Lindeskov
Uddannelseskonsulent
- Kommuner/offentlig - Det grønne/gartner - E-learning - Førstehjælp - Brandbekæmpelse - Ergonomi - Personaleudviklende kurser - Social og sundhed - IT - Rengøring - Svejsning
Jeff Deleuran Hansen
Jeff Deleuran Hansen
Projekt- og udviklingskoordinator
Klaus Hansen
Klaus Hansen
Uddannelseskonsulent
Karin Kjerside  Sørensen
Karin Kjerside Sørensen
Specialkonsulent
Lager - Godstransport - Buschauffør - Taxachauffør - Gaffeltruck - Vintertjeneste - Jobcenter (indenfor transportomr.)
Mikal Petersen
Mikal Petersen
Uddannelseskonsulent
- Kommuner/offentlig - Det grønne/gartner - E-learning - Førstehjælp - Brandbekæmpelse - Ergonomi - Personaleudviklende kurser - Social og sundhed - IT - Rengøring - Svejsning
Jens Erik  Christensen
Jens Erik Christensen
Uddannelseskonsulent
Totalløsningskunder - Kompetencefonde
Keld Madsen
Keld Madsen
Uddannelseskonsulent
Bygge-/anlæg - Kloak - Gartner
Soheila Sharegh
Soheila Sharegh
Konsulent
IT-kurser
Jimmy Andersen
Jimmy Andersen
Uddannelseschef Petersmindevej
Statens ansatte - Kirkens ansatte
Heidi Kiilerich Udsen
Heidi Kiilerich Udsen
Faglærer, konsulent og ergoterapeut
Ergonomi Social og sundhed
Margit Frederiksen
Margit Frederiksen
Økonomichef
Jan Petersen
Jan Petersen
Sekretariatschef
Jimmy Andersen
Jimmy Andersen
Uddannelseschef Petersmindevej
Finn Ravn
Finn Ravn
Uddannelseschef Tietgenbyen
Jette Jørgensen
Jette Jørgensen
Uddannelseschef Køreteknisk Anlæg
Annette Kappelgaard
Annette Kappelgaard
Rengøringsfaglærer
Annika Kielberg
Annika Kielberg
Faglærer transport
Carsten Ma Andersen
Carsten Ma Andersen
Transportfaglærer
Carsten Sehested Andersen
Carsten Sehested Andersen
Svejsekoordinator
Dan Otzen
Dan Otzen
Førstehjælp, brand og BAB
Ergoterapeut
Diana Jakobsen
Diana Jakobsen
Transportfaglærer
Frank Duch
Frank Duch
Bygge-/anlægsfaglærer
Frode Møller Nielsen
Frode Møller Nielsen
Transportfaglærer
Gitte Larsen
Gitte Larsen
Underviser personaleudviklende kurser
Gry Edholm
Gry Edholm
Ergonomifaglærer
Hanne Bargmann
Hanne Bargmann
Transportfaglærer
Hans Erik Hansen
Hans Erik Hansen
Bygge-/anlægsfaglærer
Heidi Udsen
Heidi Udsen
Faglærer, konsulent og ergoterapeut
Ergonomi - Social og sundhed
Heine Hansen
Heine Hansen
Transportfaglærer
Henrik Kellgreen Jepsen
Henrik Kellgreen Jepsen
Transportfaglærer
Henrik Sørensen
Henrik Sørensen
Transportfaglærer
Jakob Bendiksen
Jakob Bendiksen
Svejsefaglærer
Jan Aagger Nielsen
Jan Aagger Nielsen
Faglærer lager/logistik
Jan Frederiksen
Jan Frederiksen
Underviser personaleudviklende kurser
Jens Mørkholt Karkov
Jens Mørkholt Karkov
Bygge-/anlægsfaglærer
Jim Nøhr Jensen
Jim Nøhr Jensen
LEAN faglærer
Jimmi René Pedersen
Jimmi René Pedersen
Transportfaglærer
Johnny Uglebjerg
Johnny Uglebjerg
Transportfaglærer
Jonna Letzius Nass Thomsen
Jonna Letzius Nass Thomsen
Transportfaglærer
Krister Johansen
Krister Johansen
Transportfaglærer
Lars Bo Jensen
Lars Bo Jensen
Transportfaglærer
Lars Godtfredsen
Lars Godtfredsen
Bygge-/anlægsfaglærer
Lars Høj Larsen
Lars Høj Larsen
Faglærer lager/logistik
Leander Kokspang
Leander Kokspang
Transportfaglærer
Lene Egholt Rasmussen
Lene Egholt Rasmussen
Rengøringsfaglærer
Lissi Jørgensen
Lissi Jørgensen
Førstehjælpsfaglærer
Lone Lauridsen
Lone Lauridsen
Rengøringsfaglærer
Lotte Skov Malling
Lotte Skov Malling
Underviser personaleudviklende kurser
Mark Emil Baaring
Mark Emil Baaring
Struktørfaglærer
Michael Hyllen Mikkelsen
Michael Hyllen Mikkelsen
Transportfaglærer
Michael Susgaard Jensen
Michael Susgaard Jensen
Rengøringsfaglærer
Niels Pasfall
Niels Pasfall
Bygge-/anlægsfaglærer
Ole Flemming Elling Rasmussen
Ole Flemming Elling Rasmussen
Transportfaglærer
Palle Frederiksen
Palle Frederiksen
Bygge-/anlægsfaglærer
Per Lunde Hansen
Per Lunde Hansen
Transportfaglærer
Per Møller Jensen
Per Møller Jensen
IT Underviser
Per Rasmussen
Per Rasmussen
Svejsefaglærer
René Kim Christensen
René Kim Christensen
Transportfaglærer
Sally Hedegaard Andersen
Sally Hedegaard Andersen
Rengøringsfaglærer
Soheila Sharegh
Soheila Sharegh
IT Underviser
Søren Holm
Søren Holm
Gartnerfaglærer
Steen Ostermann Larsen
Steen Ostermann Larsen
Transportfaglærer
Thomas Erdmann
Thomas Erdmann
Transportfaglærer
Thomas Kock
Thomas Kock
Transportfaglærer
Trine Skovhøj Hansen
Trine Skovhøj Hansen
Transportfaglærer
Verner Bartel
Verner Bartel
Transportfaglærer
William Bahn Loges
William Bahn Loges
Faglærer førstehjælp
Birgit Larsen
Birgit Larsen
Kursussekretær - Bus, kran, lastbil, vogntog og varebil
Kursussekretær - Bus, kran, lastbil, vogntog og varebil og førstehjælp
Elsebeth Høyer
Elsebeth Høyer
Kursussekretær - Offentligt område
Hanne Brøgger Jørgensen
Hanne Brøgger Jørgensen
Assistent planlægning
Heidi Nielsen
Heidi Nielsen
Kursussekretær - Ergonomi, forflytning, køkken og personaleudviklende
Heidi Wallstrøm
Heidi Wallstrøm
Kursussekretær - truck, teleskoplæsser, OST, BAB og Taxi
Helle Martinussen
Helle Martinussen
Kursussekretær - Lager og farligt gods
Jasmina Petrovic
Jasmina Petrovic
Kursussekretær - IT, bygge/anlæg og hygiejne
Linda Madsen
Linda Madsen
Økonomimedarbejder
Lis Rasmussen
Lis Rasmussen
Kursussekretær - det grønne, førstehjælp, serviceass og struktør
Marianne Møller
Marianne Møller
Bogholderi
Mette Nielsen
Mette Nielsen
Kursussekretær - Svejsning og rengøring
Tove Kortegaard
Tove Kortegaard
Ledelsessekretariat - marketingkoordinator
Vibeke M. Villemoes
Vibeke M. Villemoes
Løn- og økonomimedarbejder
Martin Vestergaard Andersen
Martin Vestergaard Andersen
Løn- og økonomielev
Agnieszka Parasiuk
Agnieszka Parasiuk
Kantinemedhjælper
Anne Hertz Carlsen
Anne Hertz Carlsen
ahc@amu-fyn.dk
Bente Bai
Bente Bai
Rengøringsassistent
Bettina L. Kristensen
Bettina L. Kristensen
Kantinemedhjælper
Bo Chris Jacobsen
Bo Chris Jacobsen
Pedelmedhjælper
Daniela Elisabeth Olsen
Daniela Elisabeth Olsen
Rengøringsassistent
Dorte Bechmann Hansen
Dorte Bechmann Hansen
Kantineassistent
Elisabeth Poorthuis
Elisabeth Poorthuis
Rengøringsassistent
Farida Hassan Hagi
Farida Hassan Hagi
Rengøringsassistent
John Viggo Jensen
John Viggo Jensen
Pedelmedhjælper
Kim Kastrupsen
Kim Kastrupsen
Pedelmedhjælper
Lars Jul Kiis
Lars Jul Kiis
Pedelmedhjælper
Lisbeth Larsen
Lisbeth Larsen
Afdelingsleder