Fremtiden tilhører de kompetente

Fremtiden tilhører de kompetente

Kontakt

Spørgsmål til AMU-Fyn

Har du spørgsmål til din uddannelse eller din virksomheds planlægning heraf, kan du altid kontakte os...      

Vores telefon åbningstider er:

Mandag-fredag: 07.30 - 15.20
Lør-Søn: Lukket

Kontorets åbningstider er:

Mandag-tirsdag: 08.00 - 15.30
onsdag - fredag: 08.00 - 15.20
Lør-Søn: Lukket

Og vi bor her:

Afdeling Petersmindvej
Petersmindevej 50
5000 Odense C
Tlf. 6613 6670

Afdeling Tietgenbyen
C. F. Tietgens Boulevard 27
5220 Odense SØ
Tlf. 6613 6670

Køreteknisk Anlæg Fredericia
Parallelvej 5
7000 Fredericia
75 91 37 00

Send evt. en mail til os på
amu-fyn@amu-fyn.dk

Medarbejderfilter

Medarbejdere
Charlie Gallagher Lindeskov
Uddannelseskonsulent
- Kommuner/offentlig - Det grønne/gartner - E-learning - Førstehjælp - Brandbekæmpelse - Ergonomi - Personaleudviklende kurser - Social og sundhed - IT - Rengøring - Svejsning
Jeff Deleuran Hansen
Fundraiser
Karin Kjerside Sørensen
Specialkonsulent
Lager - Godstransport - Buschauffør - Taxachauffør - Gaffeltruck - Vintertjeneste - Jobcenter (indenfor transportomr.)
Mikal Petersen
Uddannelseskonsulent
- Kommuner/offentlig - Det grønne/gartner - E-learning - Førstehjælp - Brandbekæmpelse - Ergonomi - Personaleudviklende kurser - Social og sundhed - IT - Rengøring - Svejsning
Jens Erik Christensen
Uddannelseskonsulent
Totalløsningskunder - Kompetencefonde
Vakant
Uddannelseskonsulent
Bygge-/anlæg - Kloak - Gartner
Soheila Sharegh
Konsulent
IT-kurser
Tine Mathiesen Hagen
Svejsefaglærer / konsulent
Svejsning
Jimmy Andersen
Uddannelseschef Petersmindevej
Statens ansatte - Kirkens ansatte
Heidi Kiilerich Udsen
Faglærer, konsulent og ergoterapeut
Ergonomi Social og sundhed
Finn Ravn
Uddannelseschef Tietgenbyen
Jan Petersen
Sekretariatschef
Jimmy Andersen
Uddannelseschef Petersmindevej
Margit Frederiksen
Økonomichef
Jette Jørgensen
Afdelingschef Køreteknisk Anlæg Fredericia
Annette Kappelgaard
Rengøringsfaglærer
Annika Kielberg
Faglærer transport
Carsten Ma Andersen
Transportfaglærer
Carsten Pedersen
Transportfaglærer
Dan Otzen
Førstehjælp, brand og BAB
Ergoterapeut
Diana Jakobsen
Transportfaglærer
Frank Duch
Bygge-/anlægsfaglærer
Frode Møller Nielsen
Transportfaglærer
Gitte Larsen
Underviser personaleudviklende kurser
Gry Edholm
Ergonomifaglærer
Hanne Bargmann
Transportfaglærer
Hans Erik Hansen
Bygge-/anlægsfaglærer
Heidi Udsen
Faglærer, konsulent og ergoterapeut
Ergonomi - Social og sundhed
Heine Hansen
Transportfaglærer
Henrik Kellgreen Jepsen
Transportfaglærer
Henrik Sørensen
Transportfaglærer
Inger Merete Pedersen
IT Underviser
Jan Aagger Nielsen
Faglærer lager/logistik
Jan Frederiksen
Underviser personaleudviklende kurser
Jens Mørkholt Karkov
Bygge-/anlægsfaglærer
Jim Nøhr Jensen
LEAN faglærer
Jimmi René Pedersen
Transportfaglærer
Johnny Uglebjerg
Transportfaglærer
Kaj Kærsig Christensen
Svejsefaglærer / Stedfortrædende svejsekoordinator
Krister Johansen
Transportfaglærer
Lars Bo Jensen
Transportfaglærer
Lars Godtfredsen
Bygge-/anlægsfaglærer
Lars Høj Larsen
Faglærer lager/logistik
Leander Kokspang
Transportfaglærer
Lene Egholt Rasmussen
Rengøringsfaglærer
Lissi Jørgensen
Førstehjælpsfaglærer
Lone Lauridsen
Rengøringsfaglærer
Lotte Skov Malling
Underviser personaleudviklende kurser
Mark Emil Baaring
Struktørfaglærer
Michael Hyllen Mikkelsen
Transportfaglærer
Michael Susgaard Jensen
Rengøringsfaglærer
Niels Pasfall
Bygge-/anlægsfaglærer
Ole Flemming Elling Rasmussen
Transportfaglærer
Palle Frederiksen
Bygge-/anlægsfaglærer
Per Lunde Hansen
Transportfaglærer
Per Møller Jensen
IT Underviser
Per Rasmussen
Svejsefaglærer
René Kim Christensen
Transportfaglærer
Sally Hedegaard Andersen
Rengøringsfaglærer
Soheila Sharegh
IT Underviser
Søren Holm
Gartnerfaglærer
Steen Ostermann Larsen
Transportfaglærer
Thomas Erdmann
Transportfaglærer
Thomas Kock
Transportfaglærer
Tine Mathiesen Hagen
Svejsefaglærer / Ansvarlig svejsekoordinator / IWS
Svejsning
Trine Skovhøj Hansen
Transportfaglærer
Verner Bartel
Transportfaglærer
Vibeke Thomsen
Køkkenfaglærer
Birgit Larsen
Kursussekretær - Bus, kran, lastbil, vogntog og varebil
Elsebeth Høyer
Kursussekretær - Offentligt område
Hanne Brøgger Jørgensen
Assistent planlægning
Heidi Nielsen
Kursussekretær - Ergonomi, forflytning, køkken og personaleudviklende
Heidi Wallstrøm
Kursussekretær - truck, teleskoplæsser, OST, BAB og Taxi
Helle Martinussen
Kursussekretær - Lager og farligt gods
Jasmina Petrovic
Kursussekretær - IT, bygge/anlæg og hygiejne
Linda Madsen
Økonomimedarbejder
Lis Rasmussen
Kursussekretær - det grønne, førstehjælp, serviceass og struktør
Marianne Møller
Bogholderi
Mette Nielsen
Kursussekretær - Svejsning og rengøring
Tove Kortegaard
Ledelsessekretariat - marketingkoordinator
Vibeke M. Villemoes
Løn- og økonomimedarbejder
Agnieszka Parasiuk
Kantinemedhjælper
Anne Hertz Carlsen
ahc@amu-fyn.dk
Bente Bai
Rengøringsassistent
Bettina L. Kristensen
Kantinemedhjælper
Bo Chris Jacobsen
Pedelmedhjælper
Charlotte Møller Madsen
Rengøringsassistent
Daniela Elisabeth Olsen
Rengøringsassistent
Dorte Bechmann Hansen
Kantineassistent
Elisabeth Poorthuis
Rengøringsassistent
Farida Hassan Hagi
Rengøringsassistent
John Viggo Jensen
Pedelmedhjælper
Kim Kastrupsen
Pedelmedhjælper
Lars Jul Kiis
Pedelmedhjælper
Lisbeth Larsen
Afdelingsleder
Lone Lønberg Rasmussen
Rengøringsassistent